Вплив мікроструктури на зношування сталі 40х після поліпшення

Видавництво Державного університету "Львівська політехніка"

Наведені результати досліджень зношувальної стійкості сталі 40Х після гартування від температур 860... 1050 °С і високого відпуску. Показано, що вирішальний вплив на зношування має будова карбідної фази. Ріст зерна при збереженні однорідного розподілу зерен за розмірами менше впливає на інтенсивність зношування сталі, ніж розвиток різнозернистості.

Кузін О. А. Вплив мікроструктури на зношування сталі 40х після поліпшення / О. А. Кузін, С. А. Беспалов // Вісник Державного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Державного університету "Львівська політехніка", 1999. — № 371 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні і приладобудуванні. — С. 102–106.