Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропоновано можливий варіант реалізації витратоміра автомобільного палива. Здійснено дослідження і розрахунок основних статичних метрологічних характеристик запропонованого приладу. The alternate solution of automobile fuel flowmeter designing was proposed. The main static metrological performance of proposed device were analyzed and evaluated.

витратомір, автомобільне паливо

Демидова Н. М. Дослідження метрологічних характеристик турбінного витратоміра автомобільного палива / Н. М. Демидова, В. О. Поджаренко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 581 : Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. – С. 42–49. – Бібліографія: 9 назв.