Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Встановлено асимптотичну поведінку власних значень для одного класу скінченновимірних збурень диференціального оператора з матричними коефіцієнтами. Asymptotic behaviour of eigenvalues for a class of finite-dimensional perturbations of odd order differential operator with matrix coefficients is established.

Шувар О. Б. Асимптотичні формули для власних значень диференціально-граничного оператора непарного порядку в просторові вектор-функцій / О. Б. Шувар // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 407 : Прикладна математика. – С. 54–57. – Бібліографія: 3 назви.