Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Обґрунтовано важливість комп’ютерних засобів та технологій систем управління контентом під час роботи з офісними документами. Запропоновано створити базу даних офісної документації, використовуючи продукт вільного програмого забезпечення MySQL. Також розглянуто важливу роль створення веб-сайту компанії, що надає інформаційні ресурси для користувачів. Дослідження присвячене побудові ефективної інформаційної системи з консолідованими документними даними та використанню її незалежно від місцезнаходження працівника. Дослідження надасть змогу забезпечити точні та достатні рекомендації щодо створення інформаційної системи так, щоб вона була успішно впроваджена та сприяла підвищенню ефективності діяльності організації. The relevance of computer facilities and content management system techniques while working with the office documents is discussed and their creation by designing a database for the office documentation using an MySQL open-source software product is proposed in this article. Also, the importance of creation of Internet web-site to provide to company`s information resources for users is considered. The research is devoted to the problem of creating an effective information system with consolidated document`s data and using it regardless of the employee`s current location. The research should help provide more precise and adequate recommendations for the design of information system so that this system can be implemented successfully and contribute to improvements in organizational effectiveness.

консолідований інформаційний ресурс, документ, система керування реляційними базами даних, запити, реєстрація документів, веб-сайт, система управління контентом, персоніфікований доступ, consolidated information resource, document, relational database management system, queries, registration of documents, web-site, content management system, personified access

Голощук Р. О. Інформаційне моделювання консолідованого ресурсу офісної документації ПАТ «Іскра» / Голощук Р. О., Москалюк Ю. О. // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2014. – № 805 : Інформаційні системи та мережі. – С. 377–385. – Бібліографія: 11 назв.

Endorsement

Review