Thumbnail Image

У статті розглядається найдетальніший спосіб фінансового планування - складання ряду прогнозних фінансових звітів, а саме звіту про доходи і витрати, касового бюджету і прогнозного балансу підприємства. There are in article consider the most meaning of financial planning. It is forecasting of some financial statements (Proforma income statements, Proforma cash budget, Proforma balance sheet).

Маслак О.О. Фінансове прогнозування як спосіб уникнення ризику під час виробничо-господарської діяльності підприємств / О. О.Маслак, А. В. Кузь, В. О. Маслак // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 405 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 58–62.

Endorsement

Review