Банківське кредитування розвитку малого бізнесу на інноваційній основі

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглядаються теоретичні та методологічні основи банківського кредитування інноваційного розвитку малого бізнесу з позиції його впливу на розвиток банківської системи, підприємницького сектору та соціально-економічний розвиток України загалом. In this article are discussed theoretical and methodological bases of banking crediting of innovational development of small business from positions of it’s influence on the development of banking system, entrepreneurship sector and social-economic development of Ukraine in general.

Ткач Є. В. Банківське кредитування розвитку малого бізнесу на інноваційній основі / Є. В. Ткач // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 579 : Проблеми економіки та управління. – С. 289–292. – Бібліографія: 6 назв.