2D та 3D візуалізація графових структур

Видавництво Львівської політехніки

In this paper algorithms and software for 2D and 3D visualization of graph structures are developed. The results of testing the developed algorithms showed good performance processing time graph structures especially large dimensions.

2D візуалізація, 3D візуалізація, графові структури

Коротєєва Т. 2D та 3D візуалізація графових структур / Тетяна Коротєєва, Руслан Тушницький // Інформація, комунікація, суспільство 2014 : матеріали 3-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2014, 21–24 травня 2014 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем і мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2014. – С. 166–167. – Бібліографія: 2 назви.