Методи порівняльної оцінки і вибору привабливих об’єктів інвестицій

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглядаються різні методи інтегральної оцінки інвестиційної привабливості підприємств. Пропонується включити в методику такі групи показників, як макроекономічна, інноваційна, виробничо-управлінська, маркетингової стратегії, психологічної оцінки, екологічної та соціальної ефективності проекту. There is examined different integral evaluation’s methods of the investment preference of firms in the article. It is suggested to include in the method the following sides of the diagnosis of problem as macrofactors, the complex aspect of its production and management activity, the marketing strategy, psychology factors, ecological, social and innovation aspects.

Кулініч Т. В. Методи порівняльної оцінки і вибору привабливих об’єктів інвестицій / Т. В. Кулініч // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 384 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 258–264. – Бібліографія: 10 назв.