Особливості залучення іноземних інвестицій

Визначено сутність категорії «іноземні інвестиції», чинники, які впливають на мотивацію та напрями міжнародного інвестування, проаналізовано іноземні капіталовкладення в економіку України та розроблено пропозиції та рекомендації щодо формування оптимальної інвестиційної політики держави, яка б сприяла активізації іноземних інвестицій у вітчизняну економіку. In the article essence of category is specified «foreign investments», certainly factors which influence on motivation and directions of the international investing, the analysis of foreign capital investments is conducted in the economy of Ukraine and suggestions and recommendations are developed in relation to forming of optimum investment policy of the state which would be instrumental in activation of foreign investments in a domestic economy.

Вербицька, Г. Л. Особливості залучення іноземних інвестицій / Г. Л. Вербицька, С. П. Чапран// Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 624 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 169–171. – Бібліографія: 14 назв.