Електронний глосарій з архівістики

Thumbnail Image

Проаналізовано структуру українського термінологічного словника з архівістики, Державного стандарту України ДСТУ 2732:2004 “Діловодство й архівна справа. Терміни та визначення” та глосарію термінів архівної справи та діловодства Товариства американських архіваріусів. На основі виконаного аналізу запропоновано інформаційну модель чотиримовного (українська, англійська, німецька, російська) електронного глосарія термінів архівної справи та діловодства. In the article the structure of Ukrainian terminological archival dictionary and the archival terms glossary of American registrar society were analyzed due to state standard of Ukraine (ДСТУ 2732:2004) “Business Correspondence and Archival Science Terminology. Terms and definitions.” On the base of conducted analysis informational model of four-language (Ukrainian, English, German, Russian) archival terms and business correspondence e-glossary was suggested.

глосарій термінів, електронний глосарій, terms glossary, e-glossary

Кульчицький І. М. Електронний глосарій з архівістики / І. М. Кульчицький // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 653 : Інформаційні системи та мережі. – С. 148-156. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review