Відповідальна комунікація – актуальна потреба користувачів Інтернету

Видавництво Львівської політехніки

In this paper we show the trends of social information needs transformation under technological conditions and set a new actual need of society – the need for responsible communication in the Internet information space.

Інтернет, форуми, віртуальні спільноти, інформаційні потреби, інформаційна діяльність, соціально-інформаційні інтерфейси

Пелещишин А. Відповідальна комунікація – актуальна потреба користувачів Інтернету / Андрій Пелещишин, Роман Корж // Інформація, комунікація, суспільство 2013 : матеріали 2-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2013, 16–19 травня 2013 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем і мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. – С. 18–20. – Бібліографія: 2 назви.