Видавництво Наукового товариства ім. Шевченка

В роботі розглянуто інформаційно-аналітичну систему автоматизації обліку студентської наукової діяльності в Національному університеті “Львівська Політехніка”. Наведено архітектуру системи, її основні функціональні можливості, а також технології реалізації системи. In the paper the information-analytical system of automation of student research at the National University “Lviv Polytechnic” is considered. The architecture of the system, its major functions and system implementation technology are presented.

інформатизація, інформаційно-аналітична система, цифровий університет, система звітності, web-технології, informatization, information-analytical system, a digital university, reporting system, web-technology

Тушницький Р. Інформаційно-аналітична система для автоматизації обліку студентської наукової діяльності / Руслан Тушницький, Богдан Квятковський // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 8-ої Науково-практичної конференції, 22–24 листопада 2016 року, Львів / Національний університет «Львівська політехніка». – Львів : Видавництво Наукового товариства ім. Шевченка, 2016. – С. 157–163. – Бібліографія: 5 назв.