2004-02-18

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Описано результати розробки мовного наповнення та засобів спілкування користувача в межах системотехнічного САПР з програмними моделями систем масового обслуговування та відмовостійких систем.
In this paper the results of language filling and means of communication development between the user and the program models of queueing systems and fault-tolerant systems in the context of CAD systems is presented.

Волочій Ю. Б. Лінгвістичне забезпечення програмних моделей систем масового обслуговування та відмовостійких систем / Ю. Б. Волочій, Д. В. Федасюк // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2004. — № 522 : Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика. — С. 39–43.

Endorsement

Review