Коливання рівня рідини в каналі пульсатора

Thumbnail Image

2002-03-26

Розглянуто задачу визначення характеристик власних, вільних загасаючих коливань рідини в каналі пневмопульсаційного перемішуючого пристрою. Виконано експериментальні дослідження вільних загасаючих коливань рідини.
The task for determination of characteristics of fluid natural and free oscillation in the pneumo-pulse mixing device has been considered. Experimental investigation of free damped oscillations of fluid has been done.

Коливання рівня рідини в каналі пульсатора / О. Чайка, Б. Басок, А. Накорчевський, М. Мартиненко // Вісник Національного університету "Льввська політехніка". — Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2002. — № 452 : Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. — С. 122–125.

Endorsement

Review