Описано конструктивні рішення розширення залізобетонних прольотних будов різних типів монолітною залізобетонною накладною плитою. Наведено основи розрахунку розширених прольотних будов та результати їх випробувань до та після підсилення. The structural decisions of expansion of reinforced concretes span structures of different types by the monolithic reinforced concrete superimposed slab are described. Bases of calculation of the extended span structures and results of their tests before and after strengthening are presented.

Кваша В. Г. Досвід розширення балкових залізобетонних прольотних будов монолітною залізобетонною накладною плитою / В. Г. Кваша, Т. П. Ковальчик, Л. В. Салійчук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 602 : Теорія і практика будівництва. – С. 80–93. – Бібліографія: 14 назв.