Видавництво Львівської політехніки

Досліджено обставини, які підлягають доказуванню у кримінальному провадженні під час розслідування контрабанди наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів або фальсифікованих лікарських засобів2. Проаналізовано, що предмет злочину належить встановлювати у кримінальному провадженні під час розслідування злочину, передбаченого ст. 305 КК України. Підкреслено, що предмет доказування єдиний для усього кримінального процесу, крім того, він конкретизується під час провадження у конкретних справах. Исследованы обстоятельства, которые подлежат доказыванию в уголовном производстве при расследовании контрабанды наркотических средств, психотропных веществ, их аналогов или прекурсоров или фальсифицированных лекарственных средств. Проанализировано, что предмет преступления относится к кругу обстоятельств, которые следует устанавливать в уголовном производстве при расследовании преступления, предусмотренного ст. 305 УК Украины. Подчеркнуто, что предмет доказывания единственный для всего уголовного процесса, кроме того, он конкретизируется при производстве конкретных дел. The article is devoted to the analysis of the evidences to be proved in criminal proceedings at the time of drug trafficking investigation, psychotropic substances its analogues and precursors or falsified medicine. Besides, it is determined that the subject of a crime lies within the scope of evidences that must be proved in drug trafficking investigation, envisaged in article 305 of the criminal code of Ukraine. It is admitted that the subject of proof is common for the whole criminal procedure, moreover, it is specified while investigating in every concrete case.

доказування, предмет доказування, контрабанда, наркотичні засоби, кримінальне провадження, розслідування, доказывание, предмет доказывания, контрабанда, наркотические средства, уголовное производство, расследование, Prove, subject of prove, trafficking, drugs, criminal proceedings, investigation

Сорока С. О. Обставини, які підлягають доказуванню у кримінальному провадженні під час розслідування контрабанди наркотичних засобів / С. O. Сорока // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія: Юридичні науки : збірник наукових праць. – 2015. – № 813. – С. 287–291. – Бібліографія: 6 назв.