Аналіз, прогнозування та управління трафіком зовнішнього каналу WEB-вузла

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено результати аналізу та дослідження трафіка зовнішнього каналу Інтернет-провайдера. Здійснено спробу спрогнозувати цей трафік на основі популярних аналітичних методів прогнозування часових рядіа There are given results of the analysis and investigation of the Internet-provider external channel traffic. The attempt to predict given traffic on the base of popular analytical procédures of time sériés prédiction has been made.

Аналіз, прогнозування та управління трафіком зовнішнього каналу WEB-вузла / Маркіян Павликевич, Орест Костів, Ольга Шаталова, Мар’ян Кирик // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 508 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 161–164. – Бібліографія: 4 назви.