Дослідження автомобільного бензину за параметрами імітансу

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Досліджено залежність реактивної та активної складових імітансу двополюсника, яким подано автомобільне пальне. Уточнено схему заміщення такого двополюсника та проаналізовано його математичну модель у частотному діапазоні тестового сигналу. Dependence of reactive and active constituents of double pole immitance which gives a motor-car fuel is explored. The chart of substitution of such doublepole is specified and analysed his mathematical model in the frequency range of test signal.

реактивна та активна складові імітансу, двополюсник, eactive and active constituents of double pole immitance, doublepole

Плахтій Н. Л. Дослідження автомобільного бензину за параметрами імітансу / Н. Л. Плахтій, Є. В. Походило // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 639 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 211–214. – Бібліографія: 7 назв.