Thumbnail Image

Чернобай Л. І. Система франчайзингових відносин як засіб комерціалізації результатів виробничої діяльності підприємства / Л. І. Чернобай, А. Б. Жуковська // Управління інноваційним процесом в Україні: налагодження взаємодії між учасниками : тези доповідей V Міжнародної науково-практичної конференції, MIPU–2014, 22–23 травня 2014 р., Львів : до 170-річчя Національного університету «Львівська політехніка» та 70-річчя кафедри менеджменту організацій / Національний університет “Львівська політехніка”, Громадська академія наук, Республіка Польща, Львівська обласна рада, Львівська обласна державна адміністрація. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2014. – С. 238–239. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review