Енергоресурси машинобудівного підприємства як об'єкти управління

Розглянуто енергоресурси машинобудівних підприємств як об'єкт управління.Уточнено поняття управління енергоресурсами машинобудівного підприємства. Розроблено підхід до реалізації часткової функції менеджменту-управління енергоресурсами підприємства через загальні функції менеджменту,виділено вплив енергоресурсів на різні етапи виробничо-господарської діяльності підприємства. In the article it was proposed to mean the energy resources of machine-building as a management object. Author enhanced the meaning of management energy resources of machine-building enterprise. Also it was elaborated the approaches of realization the part management function-management energy resources of machine-building enterprise through the full function. It was underlined the influence of energy resources at different steps of enterprise activities.

Матвіїшин В. Є. Енергоресурси машинобудівного підприємства як об'єкти управління / В. Є. Матвіїшин // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 657 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 259–266. – Бібліографія: 10 назв.