Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Запропоновано рекомендації щодо вибору збалансованих показників для оцінки параметрів водного режиму і вимірювання гідробіологічних характеристик в озерах. Предложены рекомендации относительно выбора сбалансированных показателей для оценки параметров водного режима и измерения гидробиологических характеристик в озерах. The recommendation in relation to the choice of the balanced indexes for the estimation of parameters of the water mode and measuring of hydrobiological characteristics in lakes are offered.

Юзевич В. Система збалансованих показників для вимірювання гідробіологічних характеристик водних екосистем / Володимир Юзевич, Наталія Луців // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2010. – Випуск 71. – С. 185–189. – Бібліографія: 9 назв.