Охарактеризовано студента ВНЗ, який вчиняє насильницькі злочини проти життя і здоров’я особи. Окреслено структурні елементи особи студента, що вчиняє насильницькі злочини проти життя і здоров’я особи. Визначено соціально-демографічні ознаки вчинення злочинів студентами. Охарактеризовано основні чинники, які спонукають студентів ВНЗ до насильства такі, як вживання алкогольних напоїв, наркотичних засобів та психотропних речовин.
In the article the student of institution of higher learning is described that accomplishes the crimes of violence against life and health of person. The structural elements of face of student that accomplishes the crimes of violence against life and health of person are outlined. The socially-demographic signs of committing crime students are certain. Basic factors, that induce the students of institution of higher learning to violence such as the use of swizzles, narcotic facilities and loony a trope substances, are described.
В статье охарактеризован студент ВУЗА который совершает насильственные преступления против жизни и здоровья лица. Очерчены структурные элементы лица студента, который совершает насильственные преступления против жизни и здоровья лица. Определены социально-демографические признаки совершения преступлений студентами. Охарактеризованы основные факторы, которые побуждают студентов ВУЗА к насилию такие как употребление алкогольных напитков, наркотических средств и психотропных веществ.

особа студента, насильницькі злочини, структурні елементи, соціально-демографічні ознаки, алкогольні напої, наркотичні засоби, групові злочини, face of student, crimes of violence, structural elements, sociallydemographic signs, swizzles, narcotic facilities, group crimes, лицо студента, насильственные преступления, структурные элементы, социально-демографические признаки, алкогольные напитки, наркоти- ческие средства, групповые преступления

Сподарик Н. Кримінологічна характеристика студентів ВНЗ, які вчиняють насильницькі злочини проти життя і здоров’я особи / Наталія Сподарик // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Юридичні науки : збірник наукових праць. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 861. — С. 522–527.