Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропоновано методику визначення диференційних електромагнетних параметрів на підставі геометричних параметрів, струмів віток і магнетних потоків у колових математичних моделях неявнополюсних машин з єдиним магнетним потоком. A technique of differential electromagnetic parameters determination in circuit mathematical models of non-salient pole machines with common magnetic flux on the basis of geometric parameters, currents of branches and magnetic fluxes is offered.

Горячко В. Визначення диференційних електромагнітних параметрів у математичних моделях неявнополюсних машин з єдиним магнетним потоком / В. Горячко, М. Коцюба, Т. Рижий // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 511 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 19-22. – Бібліографія: 6 назв.