Ексергетична ефективність холодильних машин split-кондиціонерів фірми “LG”

Thumbnail Image

Національний університет "Львівська політехніка"

Використано розроблений ексергетичний метод аналізу роботи одноступеневих хладонових холодильних машин split-кондиціонерів. Встановлено ексергетичний ККД та втрати ексергії для split-кондиціонерів фірми “LG” різної холодопродуктивності. The elaborating method of the exergetic analysis of air split-conditioners one-step freon refrigeration machines was used in this article. Exergetic output-input ratio and exergy losses for air split-conditioners of firm “LG” with different cooling capacity were defined.

холодильні машини, split-кондиціонери, ефективність, refrigeration machines, air split-conditioners, efficiency

Лабай В. Й. Ексергетична ефективність холодильних машин split-кондиціонерів фірми “LG” / В. Й. Лабай, Й. С. Мисак // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2012. – № 737 : Теорія і практика будівництва. – C. 159–162. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review