Описані результати експериментальних досліджень розподілу повітря у вироб- ничих маловисотних приміщеннях настильними неізотермічними струминами. Побудо- вані відповідні графіки, які апроксимовані аналітичними залежностями. Показана висока ефективність повітророзподілу настильними неізотермічними струминами у виробничих приміщеннях. In this article the results of air distribution in industrial low-heighted rooms by spread non-isothermal jets experimental investigations are presented. Adequate charts are composed, which are approximated by analytic equations. High efficiency of air distribution by spread non-isothermal jets in manufacturing rooms is shown.

Возняк О. Т. Особливості розподілу повітря у виробничих маловисотних приміщеннях настильними неізотермічними струминами / Т. О. Возняк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 520 : Теорія і практика будівництва. – С. 31–36. – Бібліографія: 10 назв.