Верифікація термоелектричних сенсорів температури без їх демонтажу з об'єкта

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто спосіб визначення відхилення від номінальної статичної характеристики перетворення термоелектричного сенсора температури в умовах його експлуатації. Спосіб ґрунтується на тестуванні сенсора, що знаходиться на об'єкті, і зразкового сенсора в термостаті імпульсом струму. Рассмотрен способ определения отклонения от номинальной статической характеристики преобразования термоэлектрического сенсора температуры в условиях его експлуатации. Способ базируется на тестировании сенсора, который находится на объекте, и образцового сенсора в термостате импульсом тока. In affered work is considered a technique of determination of the variation in the nominal static gradiation characteristic transducer termoelectric sensor temperature in-situ. The technique bases on use of results testing sensor in-situ and standard sensor in termostat electrical current pulses.

Курітник І. Верифікація термоелектричних сенсорів температури без їх демонтажу з об'єкта / Ігор Курітник // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2000. – Випуск 57. – С. 118–120. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review