Виконано теоретичний аналіз та числовий експеримент щодо моделювання гідрографів притоку дощових стічних вод з обернених трикутних у плані басейнів стоку для дощів зі спадним степеневим законом зміни інтенсивності в часі. Отримано розрахункові залежності для обчислення часу ефективної та повної концентрації поверхневого стоку, а також відповідних витрат.The theoretical analysis and numeral experiment in relation to the design of stormwater hydrograph from the catchment with reverse triangular shape for rains with the descending power law of change of intensity in time is presented. Formula for calculation the effective time and full time of concentration of surface flow, and also proper charges is given.

гідрограф притоку, обернений трикутник, stormwater hydrograph, triangular shape

Матлай І. І. Гідрографи притоку для дощів зі степеневим законом зміни інтенсивності та обернених трикутних в плані басейнів стоку / І. І. Матлай, В. М. Жук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 664 : Теорія і практика будівництва. – С. 98–103. – Бібліографія: 5 назв.