Наведено результати дослідження міцності і деформативності залізобетонних балок, підсилених і виготовлених торкретуванням та методика виготовлення і дослідження таких елементів.In this article the results of research of durability and deformations of reinforcedconcrete beams of increased are presented and made guniting that method of making and research of such elements.

підсилення, міцність, деформативність, залізобетонні балки, торкретування, increase, durability, deformations, reinforced-concrete beams, guniting

Мазурак А. В. Міцність і деформативність експериментальних залізобетонних балок, підсилених і виготовлених за технологією торкретування / А. В. Мазурак, В. М. Калітовський // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 664 : Теорія і практика будівництва. – С. 78–82. –Бібліографія: 5 назв.