2020-10-10

Видавництво Львівської політехніки
Lviv Politechnic Publishing House

У публікації висвітлено низку унікальних заходів PQ19, в яких взяла участь Львівська архітектурна школа для набуття досвіду в творенні середовища для презентацій національних досягнень у театральній культурі. По-перше, викладачі, при залученні студентів кафедри, запроєктували, виготовили і змонтували в Празі в “Промисловому палаці”, для Першої української національної виставки Перший павільйон для показу вирішення 5 кращих сценографій українських лялькових театрів; для виступів з доповідями референтів; для бесід і обміну досвідом. По-друге, шість науковців кафедри підготували доповіді і виступили на ІV Трансатлантичному семінарі з театрального мистецтва; професор Проскуряков В., Ph.d.Arch. Гой Б. і Климко З.; аспіранти і науковці Богданова Ю., Копиляк І., Філіпчук Ю. А. також учасники з Канади: професор П. Босий, студенти Урбані і Настурціо; та Н. Гунія – Кузнєцова з Грузії. По-третє, професор В. Проскуряков виступив на найвищому рівні конференції Квадрієнале – “PQ Talks – історія, теорія, співробітництво” у спільній презентації теми “Результати співпраці архітекторів, технологів і виконавців” з доповіддю “Особливості співпраці архітекторів і театральних дизайнерів”, яка спиралася на результати студентського українсько-канадського проєктного семінару у Львові в 2017 році. Й одним із найважливіших заходів були доставка зі Львові і встановлення в одному із залів павільйону “Лапідаріум” макету вистави-балету видатного українського художника-сценографа Є. Лисика “Сотворння Світу” науково-освітні екскурсії студентів, бакалаврів, магістрів, аспірантів на виставці, і участь їх у конференціях всіх рангів.
The article describes the participation of the lecturers and the students of the Lviv Architectural School, the Department of Architectural Environment Design of Lviv Polytechnic National University in the events of the Prague Quadrennial 19, a global exhibition held in the capital of The Czech Republic, June 6–16, 2019.

виставки країн і регіонів, студентські, музейні, виставки театрального дизайну і простору в заходах Празького квадрієнале, exhibitions of countries and regions, students, museum, exhibitions of theatrical design and space, at the events of the Prague Quadrennial

Proskuryakov V. Participation of the lecturers and the students of the Lviv architectural school in the Prague quadrennial 2019 / Viktor Proskuryakov // Architectural Studies. — Lviv : Lviv Politechnic Publishing House, 2020. — Vol 6. — No 1. — P. 117–119.