Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Розглянуто досвід викладання дисципліни «Комп’ютерна графіка» для студентів напряму «Системна інженерія»на кафедрі інженерної і комп’ютерної графіки ІФНТУНГ. Представлені методологічні особливості виконання фахових лабораторних робіт в графічному редакторі «Компас». Ключові слова: графічна робота, електрична схема, просторова модель, відео-курс, графічний редактор «Компас». There has been considered the “Computer Graphics” teaching experience for students of “System Engineering” specialization. The methodical features of the professional laboratory works implementation, using graphical system “Kompas”, were discussed.

графічна робота, електрична схема, просторова модель, відео-курс, графічний редактор «Компас», graphical work, electrical circuit, spatial model, video course, graphical system “Kompas“

Чаплінський С. Особливості викладання дисципліни “Комп’ютерна графіка” для студентів напряму “Системна інженерія” / Сергій Чаплінський, Тетяна Пригоровська, Олена Корнута // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 4-ої Науково-практичної конференції, 20–22 листопада 2012 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. – С. 128–134. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review