Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено аналіз існуючих методів та нову методику розрахунку коефіцієнта дроселювання, необхідну для врахування додаткової похибки визначення температури природного газу у витратомірах змінного перепаду тиску. Analysis of existing methods and a new methodic of calculation of Joule-Thomson coefficient are presented in the paper. The methodic is necessary for elimination of additional error of calculation natural gas temperature at pressure differential flowmeters.

дроселювання, витратоміри

Матіко Ф. Д. Визначення коефіцієнта дроселювання для усунення додаткових похибок систем обліку природного газу. / Ф. Д. Матіко, О. Я. Масняк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 617 : Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. – С. 130–137. – Бібліографія: 11 назв.