Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто принципи функціонування та застосування первинних вимірювальних перетворювачів акустичних засобів охоронної сигналізації; наведено їхню класифікацію; виконано аналіз їхніх основних характеристик та подано рекомендації щодо їх вибору. The principles of operation and application of measuring transducers of acoustic protective facilities are examined; their classification is made; the analysis of them basic parameters is conducted; recommendations for their choice are given.

первинні вимірювальні перетворювачіі, охоронна сигналізація, measuring transducers, protective facilities

Дудикевич В. Б. Характеристики первинних вимірювальних перетворювачів акустичних засобів охоронної сигналізації / В. Б. Дудикевич, В. Д. Погребенник, Р.В. Політило // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 639 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 55–61. – Бібліографія: 7 назв.

Endorsement

Review