Нарис історії замку в Підгайцях та проблема його графічної реконструкції

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Проведено дослідження з історії замку в Підгайцях, проаналізовано розпланувально-просторовий устрій замку, простежено еволюцію замку та створено ряд гіпотетичних реконструкцій замку на різні історичні періоди. Was analyzed the history and development of the castle in Pidhaytsi, planning structure of the castle, and following evolution of the castle and established a series of hypothetical reconstructions of the castle at different historical periods.

Замок в Підгайцях, історія, еволюція, планувальна структура, гіпотетична реконструкція, Castle in Pidhaytsi, history and development, planning structure hypothetical reconstructions

Бевз М. Нарис історії замку в Підгайцях та проблема його графічної реконструкції / Микола Бевз, Ірина Колесницька // Проблеми дослідження, збереження та реставрації історичних фортифікацій : збірник наукових праць за результатами 4-ої Міжнародної конференції молодих науковців, [30–31 травня 2012 р., Львів, Белз] / Національний університет “Львівська політехніка”, Інститут архітектури, Кафедра реставрації та реконструкції архітектурних комплексів. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. – С. 93–99. – Бібліографія: 8 назв.

Endorsement

Review