Вибір інтерфейсу для шумового термометра

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Сформульовано вимоги до інтерфейсу передачі даних від шумового термометра до персонального комп’ютера. Визначено інтерфейси, найпридатніші для розв’язання цієї задачі. Проаналізовано характеристики найпоширеніших інтерфейсів. Сформулированы требования к интерфейсу передачи данных от шумового термометра к персональному компьютеру. Определены интерфейсы, наиболее подходящие для решения поставленной задачи. Проанализированы характеристики самых распространенных интерфейсов. Demands for interface date transfer from noise thermometer to PC have been formulated. Characteristics of the popular interfaces have been analysed. Interfaces, which correspond the most to solve the raised problem, have been determined.

Микитин І. Вибір інтерфейсу для шумового термометра / Ігор Микитин, Любомир Литвинський // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2003. – Випуск 62. – С. 50–52. – Бібліографія: 7 назв.