Несуча здатність похилих перерізів сталебетонних балок

Подано характеристику методик розрахунку міцності на дію поперечних сил сталебетонних балок. Застосовано існуючі методики розрахунку для визначення несучої здатності похилих перерізів сталебетонних балок з зовнішнім стрічковим армуванням без зчеплення з бетоном по довжині контакту та подано рекомендації з проектування таких балок. Description of methods of calculation of durability is given on the action of transversal forces of beams of steel concretes. The primary objective of work is application of existent methods of calculation for determination of carry capabilities of sloping cuts of beams of steel concretes with external band re-enforcement without tripping with a concrete on length of contact and to give recommendations from planning of such beams.

Клименко Ф. Є. Несуча здатність похилих перерізів сталебетонних балок / Ф. Є. Клименко, Т. В. Бобало, Б. М. Ільницький // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 602 : Теорія і практика будівництва. – С. 100–104. – Бібліографія: 7 назв.