Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено результати моделювання температурного режиму газопроводів та досліджено вплив похибки визначення температури природного газу на похибку вимірювання витрати газу за методом змінного перепаду тиску. Results of natural gas pipeline temperature regime modeling are presented in the paper. The effect of gas temperature measurement error upon natural gas flow rate measurement error by means of the pressure differential method is studied.

природний газ, газопроводи

Матіко Ф. Д. Вплив температурного режиму газопроводу на точність вимірювання витрати природного газу методом змінного перепаду тиску / Ф. Д. Матіко, Р. М. Федоришин // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 617 : Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. – С. 100–107. – Бібліографія: 14 назв.