Створення у 1998 р. в Інституті архітектури спеціалізованої вченої ради К 35.052.11 із захисту дисертацій на здобуття вченого ступеня кандидата наук сприяло зростанню наукових кадрів Львівської політехніки, зміцненню регіональної школи та утвердило її вплив на формування наукової думки в Україні. Creation in 1998 in the Institute of Architecture of the specialized scintific council K 35.052.11 on defending of dissertations for gaining the degree of the candidate of sciences was instrumental in growth of brain-powers of “Lvivska Polytehnika”, in strengthening of regional school and confirmed its influence on forming of scientific thought in Ukraine.

Петришин Г. П. Здобуття наукових ступенів в Інституті архітектури Національного університету “Львівська політехніка” у 2006–2008 рр. / Г. П. Петришин // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 632 : Архітектура. – С. 228–241. – Бібліографія: 2 назви.