2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Наведено результати дослідження точності визначення параметрів канонічної шумової моделі підсилювального пристрою методом апроксимації експериментальної залежності потужності шумів на виході підсилювального пристрою від імпедансу джерела сигналу теоретичною залежністю.
The results of investigations of the amplifier device canonical model noise parameters determination accuracy by the method of theoretical approximation of amplifier output noise power dependence on the signal source impedance are presented in the article.

Нічога В. О. Вплив похибок вимірювань на точність визначення шумових параметрів канонічної моделі підсилювального пристрою / В. О. Нічога, О. П. Остап, П. Б. Дуб // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 534 : Радіоелектроніка та телекомунікації. — С. 93–96. — (Радіовимірювальні пристрої та системи).