Способи залучення коштів українськими акціонерними товариствами

Важливою складовою системи корпоративного управління є пріоритетність фінансування. Розглядаються можливі методи фінансування, їх недоліки і переваги як для акціонерного товариства, так і для позикодавців. Аналізуються методи захоплення кредиторами контролю над товариством та шляхи його уникнення. A priority of financing is the relevant component of corporate governance system. The eventual methods of financing, their disadvantages and advantages both for corporation, and for the lenders are considered. The methods of takeover by the creditors of a control above company and paths of its avoidance are analysed.

Гуцуляк О. Ю. Способи залучення коштів українськими акціонерними товариствами / О. Ю. Гуцуляк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 484 : Проблеми економіки та управління. – С. 245–250. – Бібліографія: 5 назв.