Перспективи застосування термометрів випромінювання у медицині

Видавництво Львівської політехніки

Проаналізовано засоби вимірювання температури людського тіла. Показано перспективність застосування безконтактних засобів термометрії у медичному діагностуванні. Проведен анализ средств измерения температуры человеческого тела. Показано перспективность использования средств бесконтактной термометрии в медицинском диагностировании. Carried out analysis of temperature measurement devices for human body and proved an availability of using emission thermometers in the diagnostics of human body.

Головньов М. Перспективи застосування термометрів випромінювання у медицині / Максим Головньов, Пилип Скоропад // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. - Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2012. – Випуск 73. – С. 63–67. – Бібліографія.