Естетика слова і зображення у соціальних ток-шоу: український досвід

Thumbnail Image

2018-02 26

Видавництво Львівської політехніки

Проаналізовано ток-шоу як жанр масової культури. Розглянуто шоу як багатогранний засіб заповнення телевізійного ефіру, багатофункціональний аспект масової і міжособистісної комунікації. Саме композиційні особливості виділяють ток-шоу серед інших видів дискурсу і визначають його вплив на формування світогляду. Ефективність досягається за допомогою роботи по певних схемах, що і показано в цій роботі.
The article analyzes the talk show as a genre of mass culture. The show is considered as a multi-faceted means of filling the television broadcast, multifunctional aspect of mass and interpersonal communication. It is the compositional features that distinguish the talk show among other types of discourse and determine its influence on the formation of the worldview.Efficiency is achieved through work on specific schemes, as shown in this paper.

ток-шоу, телепередачі, телевізійний ефір, теледискусія, інфотейнмент, talk show, TV shows, television broadcast, tv discussion, infotainment

Пуцята І. Естетика слова і зображення у соціальних ток-шоу: український досвід / Ірина Пуцята // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Серія: Журналістські науки. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2018. — № 896. — С. 127–131. — (Соціальні комунікації та журналістика).

Endorsement

Review