Проаналізовано роботу сталебетонного елемента прямокутного перерізу на міцність та деформативність при косому згинанні. Виконано порівняння експериментальних та теоретичних даних для коротких колон, на підставі чого зроблено висновок про відповідність запропонованої методики розрахунку сталебетонного елемента прямокутного перерізу наявним експериментальним даним. The author provides the strength analysis of rectangular steel concrete element working under the conditions of unsymmetrical bending. Basing on comparison of theoretical and experimental results for short columns the author makes the conclusion about the reliability of proposed calculation methodology.

сталебетонний елемент, вимушена деформація, ядро, обойма, контактні сили, steel concrete element, core, cage, forced deformation, contact forces

Кобзєва О. М. Робота сталебетонних елементів прямокутного перерізу, що працюють на косе згинання / О. М. Кобзєва // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 662 : Теорія і практика будівництва. – С. 242–245. – Бібліографія: 10 назв.