Видавництво Львівської політехніки

Присвячено основним напрямам в управлінні оздоровчо-виховною діяльністю у загальноосвітніх шкіл України. Зроблено акцент на типології підходів впливу на здійснення оздоровчого процесу у загально-освітніх закладах України. Також у тезах доповіді представлено основні пріоритетні напрями управління оздоровчо-виховною діяльністю у загальноосвітніх школах.

Демчишин В. В. Основні напрями в управлінні оздоровчо-виховною діяльністю у загальноосвітніх шкіл України / Віктор Васильович Демчишин // Управління в освіті : збірник матеріалів V Міжнародної науково-практичної конференції, 14–16 квітня 2011 року / Інститут інноваційних технологій і змісту освіти [та інші]. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – С. 103–105. – Бібліографія: 4 назви.