Управління в освіті. – 2011 р.

Permanent URI for this collectionhttps://ena.lpnu.ua/handle/ntb/28785

Збірник матеріалів V Міжнародної науково-практичної конференції

У збірнику подано матеріали V Міжнародної науково-практичної конференції “Управління в освіті”. Для науковців, менеджерів освіти.

Управління в освіті : збірник матеріалів V Міжнародної науково-практичної конференції, 14–16 квітня 2011 року / Інститут інноваційних технологій і змісту освіти, Головне управління освіти і науки Львівської облдержадміністрації, Національний університет "Львівська політехніка", Українська інженерно-педагогічна академія, Закарпатський державний університет, Європейський університет (Львівська філія), Дослідницький Центр Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (при Національному університеті “Львівська політехніка”), Люблінський Католицький університет (м. Люблін, Республіка Польща), Дослідницький Центр проблем якості підготовки спеціалістів МІСіС (м. Москва, Російська Федерація). – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – 376 с. – Бібліографія в кінці статей.

Search Results

Item
    Сучасний стан проблеми інтегрованого навчання дітей з порушенням слуху в Україні
    (Видавництво Львівської політехніки, 2011) Малинович, Лариса Михайлівна; Неурова, Алла Борисівна
    Розкриваються сучасні проблеми виховання і навчання дітей з порушенням слуху в Україні у спеціальних (корекційних) закладах і в умовах інтеграції у звичайний клас масової (загальноосвітньої) школи. Вказуються психологічні основи інклюзії і інтеграції дітей з порушеним слухом.
    Item
    Психолого-педагогические подходы в практике воспитания здорового образа жизни студентов медицинского ВУЗа
    (Видавництво Львівської політехніки, 2011) Степанский, Дмитрий Александрович; Смотрова, Наталья Григорьевна; Стеценко, Наталья Григорьевна; Лахтионова, Неля Григорьевна
    Формування здорового способу життя є завдання державного значення та одним з пріоритетних напрямків управлінської діяльності. Особливу роль в рішенні цього питання відіграють вищі навчальні заклади. В даній роботі ми спробували узагальнити досвід Дніпропетровської державної медичної академії в цьому питанні.
    Item
    Діяльність викладача як основа керування процесом навчання
    (Видавництво Львівської політехніки, 2011) Степаненко, Світлана Григорівна; Степаненко, Валентин Юрійович
    Презентується навчальний комплект з використанням дистанційних технологій для набуття практичних навичок у розумінні явищ природи, комп'ютерного моделювання й анімації механічних моделей та систем з теоретичної механіки.
    Item
    Особливості застосування психокорекційного методу "символдрама" як одного з ефективних методів в роботі зі студентами
    (Видавництво Львівської політехніки, 2011) Сняданко, Ірина Ігорівна
    Висвітлюється питання застосування психокорекційного методу "символдрама" в груповій роботі зі студентами на практичних та факультативних заняттях. Зроблено теоретичний аналіз методу "символдрама", досліджено його ефективність в роботі зі студентами.
    Item
    Методологічні парадигми правового забезпечення управління освітою
    (Видавництво Львівської політехніки, 2011) Скідін, Олег Леонідович; Огаренко, Таісія Олександрівна
    Розглядаються проблеми методологічних засад правових аспектів аналізу управління освітою в сучасних умовах.
    Item
    Формування духовної цілісності соціального працівника
    (Видавництво Львівської політехніки, 2011) Рябокінь, Лілія Миколаївна
    Висвітлюється проблема впровадження особистісно-орієнтованої освіти. яка передбачає у процесі професійної підготовки студентів – соціальних працівників систематичне та спрямоване формування ціннісно-емоційної сфери особистості майбутнього соціального працівника.
    Item
    Вплив освіти на формування людського капіталу в умовах інформаційного суспільства
    (Видавництво Львівської політехніки, 2011) Ростоцька, Марія Володимирівна
    Обґрунтовано питання пов'язані з впливом освіти на формування людського капіталу в умовах інформаційного суспільства. Висвітлено роль освіти та її зв'язок із сьогоденням.
    Item
    Зміст і методи фахової підготовки керівника навчального закладу
    (Видавництво Львівської політехніки, 2011) Романець, Зоя Олексіївна
    Формування розуміння у студентів-магістрів сутності управлінської праці з допомогою власного асоціативного досвіду через формування асоціативної моделі щодо сутності управління.
    Item
    Формування мотиваційної сфери при підготовці майбутніх економістів
    (Видавництво Львівської політехніки, 2011) Яшник, Наталія Володимирівна
    Розкривається актуальність проблеми формування мотиваційної сфери при підготовці майбутніх економістів, обґрунтована сутність даного феномену запропоновані психолого- педагогічні умови формування професійної мотивації до навчання і отримання фаху.
    Item
    Організація інноваційної діяльності в процесі підготовки майбутніх фахівців соціальної сфери
    (Видавництво Львівської політехніки, 2011) Яресько, Катерина Вікторівна
    Визначено теоретико-методологічні та методичні основи формування інноваційної діяльності студентів - майбутніх соціальних педагогів шляхом розгляду основних складових навчально-пізнавальної діяльності.