2006-01-31

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Mechatronic vibratory module for liquid mix process intensification with guided parameters is presented.
Приведен мехатронный вибрационный модуль для интенсификации процесса перемешивания жидких сред с управляемыми параметрами.

Яцун С. Ф. Применение вибрационных мехатронных модулей для интенсификации процессов перемешивания жидких сред / С. Ф. Яцун, В. Я. Мищенко, Д. И. Сафаров // Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні : український міжвідомчий науково-технічний збірник. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. — № 40. — С. 307–310.