Підходи до визначення критеріїв меж вогнестійкості вертикальних конструкцій

Thumbnail Image

Запропоновано нові критерії та методи визначення межі вогнестійкості вертикальних конструкцій. Ці методи реалізовані при дослідженні дерев'яних дощатоклеєних колон. This article proposes a new criteria and methods for determining the limits of fire resistance of vertical structures. These methods are realized at research of wooden columns, made with plankglue elements.

межа вогнестійкості, високотемпературний локальний нагрів, критичний вигин, border of fire-resistance, high temperature local heating, critical bend

Демчина Б. Г. Підходи до визначення критеріїв меж вогнестійкості вертикальних конструкцій / Б. Г. Демчина, М. І. Сурмай, А. Б. Пелех // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 662 : Теорія і практика будівництва. – С. 155–160. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review