2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Висвітлено етапи розвитку англо-американської історіографії Возз’єднання, основні концептуальні підходи та їх еволюцію в період від союзного співробітництва в роки Другої світової війни до конфронтації періоду «холодної війни», а далі – у часи так званої розрядки.
The article elucidates the development of English and American historiography of Ukrainian Reunification, the basic conceptial approachies and it’s evolution in the period from union cooperation, during cold war to the detente period.

Макарчук О. Г. Возз'єднання Західної України з Українською РСР в оцінках англо-американської наукової школи: проблеми історіографії / О. Г. Макарчук // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 528 : Держава та армія. — С. 133–136.