Thumbnail Image

Описано результати досліджень залишкової міцності залізобетонних елементів при дії місцевого нагрівання. Виконане порівняння отриманих експериментальних даних з теоретичними результатами. This article describes the results of investigating the remain strength in reinforced concrete elements during local heating. The results were compared with theoretical figures.

залишкова міцність, місцеве нагрівання, remain strength, local heating

Була С. С. Дослідження залишкової міцності залізобетонних елементів при дії місцевого нагрівання / С. С. Була, Т. В. Стойко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 662 : Теорія і практика будівництва. – С. 69–73. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review