Проблеми розвитку іпотечного кредитування населення в Україні

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто проблеми розвитку іпотечного кредитування громадян в Україні. На основі проведеного розгляду пропонуються шляхи їх вирішення та заходи щодо сприяння розвитку вітчизняного іпотечного ринку. ІП the article problems of development of crediting of the citizens under a pledge of the real estate in Ukraine are considered. On the basis of the carried out(spent) analysis the ways of their decision and measures concerning development of the domestic market of ipoteka are offered.

Ноджак Л. С. Проблеми розвитку іпотечного кредитування населення в Україні / Л. С. Ноджак // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 567 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 285–290. – Бібліографія: 9 назв.