Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропоновано матричний метод аналізу оптичних мереж зі спектральним ущільненням каналів (WDM/DWDM), який дає змогу оцінити вплив перехресних міжканальних завад, нелінійних адитивних завад та власних завад у мультихвильовій оптичній мережі (MONET). In this work the matrix method of analysis optical networks is offered with a wavelength division multiplexing , which allows to estimate influencing of crosstalk, nonlinear crosstalk in Multiwavelength Optical Networks.

матричний, оптичних, спектральним, ущільненням

Климаш М. М. Матричний метод аналізу оптичних транспортних мереж зі спектральним ущільненням каналів / М. М. Климаш, В. І. Романчук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 595 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 92-98. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review